O Nás | Belleza klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

Belleza Centrum Klinika Plastickej Chirurgie a Laserovej Medicíny - Naše Certifikáty

Certifikát Microaire
Certifikát Vaser 4D Liposculpture Athe
Certifikát Conference Catalunya
Certifikát Anatomy Course 4th
Certifikát Eyelid midface
Certifikát Live Chirurgie
Certifikát Breast Surgery
Certifikát Brutschirurgie
Certifikát Surgery on Tape
Certifikát Rhinoplastik
Certifikát Slimlipo Laser Germany
Certifikát Botulotoxin Neomed
Certifikát Palomar Symposium
Certifikát Augmentácia Prsníka
Certifikát Korektívna operácia nosu
Certifikát Iquam Consensus Bratislava
Certifikát Laser Training
Certifikát Nosový Sept Ruzomber
Certifikát Ageing Face Pezinok
Certifikát Plastická Chirurgia
Certifikát Surgery Rajecké
Certifikát Injection Course sv.
Certifikát Mesolis Range Rejuv
Certifikát Prsníkové implantáty
Certifikát Proceptorship Training
Certifikát Chirurgia Ruky Sene
Certifikát Záchrana Nitra
Certifikát Slovenský Chirurgický
Certifikát Lekárske dni Nitra
Certifikát Kongres Nitra
Certifikát Zjazd plastických chirurgov
Certifikát Hand Surgery Bionic
Certifikát Lekárske dni
Certifikát  Endoskopia Nitra

BELLEZA / O NÁS

BELLEZA / O NÁS

Belleza – klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny.

Myšlienka vzniku súkromnej odbornej praxe sa pretavila do skutočnosti v roku 2010 otvorením ambulancie plastickej chirurgie v malom meste Vráble, 18 km od Nitry. Jediným lekárom ambulancie bol vtedy MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý predtým pracoval na Oddelení plastickej chirurgie vo FN Nitra od roku 2003, kedy úspešne ukončil štúdium na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

Postupom času, získavaním špecifickej praxe a zvyšujúcim sa dopytom po našich službách sa Belleza rozrástla geografickypersonálne i spektrom poskytujúcich služieb. Do našeho “repertoára” sme postupne zaradili aj ošetrenia laserovej medicíny, ktoré sú dnes mimoriadne populárne.

Vznik pracovísk - ambulancií Bellezy prebiehal postupne vo Vrábloch, Žiari nad Hronom, Banskej Bystrici, Lučenci (len laserové pracovisko), v Bratislave a v Trnave. Pracovisko v Bratislave bolo z dôvodu nedostatku personálnych kapacít zatvorené.

V roku 2014 sa ambulancia plastickej chirurgie v Trnave transformovala na zariadenie jednodňovej plastickej chirurgie.
Rozšírenie kliniky prebehlo podľa najnovších noriem EU a svojim vybavením spĺňa najprísnejšie kritéria zariadenia daného typu. Patrí k najmodernejším klinikám na Slovensku.

Belleza - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Trnave dispozične pozostáva z ambulantnej časti, operačného traktu a lôžkovej časti. Dve 1-lôžkové izby a jedna 2-lôžková izba sú zariadené s ohľadom na maximálny komfort pacienta. Pocitovo Vám pripomenú skôr dojem domova, než pobyt v “nemocnici”. Operačný trakt je technicky riešený tak, aby spĺňal vysoký hygienický štandard a tak minimalizoval riziko pooperačných komplikácií.

Vykonávame zákroky estetickej chirurgie od tých menších ako napr.  odstraňovanie znamienok, cez operácie viečok, uší, až po operácie tváreprsníkovliposukcie spojené s kontúrovaním tela a ďalšie…

Zákroky vykonávané v miestnom znecitlivení väčšinou nevyžadujú hospitalizáciu, sú teda ambulantné a pacient odchádza domov v deň operácie.

Operácie v celkovej anestézii zväčša vyžadujú 1 noc hospitalizácie na našich komfortne zariadených 1-lôžkových izbách pod dozorom školeného zdravotníckeho personálu.

V posledných rokoch zaznamenávame neustále rastúci dopyt po zákrokoch laserovej medicíny a tzv. minimálne invazívnych zákrokoch. Ošetrenia ako epilácie chĺpkovkorekcie nežiadúcich cievok či pigmentácií sú veľmi časté. “Liftingové” ošetrenia ako CO2 laserový resurfacing tváre, ultherapia, či zlaté ihličky, takisto. Snažíme sa kráčať s dobou a priebežne rozširujeme spektrum zákrokov.

Vedúcim lekárom Belleza kliniky je MUDr. Zdenko Zamboj, no celý tím tvorí viacero lekárov, zdravotníckeho a iného personálu.

U našich pacientov a klientov sa dlhodobo snažíme budovať pocit “rodinnej” kliniky a to hlavne individuálnym prístupom, dôrazom na dôkladné pochopenie požiadaviek pacienta a dôsledné vysvetlenie našich postupov a možností. Vážime si rozhodnutie každého klienta zveriť sa do našich rúk zvlášť v tak citlivej sfére medicíny. Aj naďalej sa budeme snažiť Vašu dôveru nesklamať…

Pozrite si galériu fotografií našej kliniky

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky