PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / LASEROVÉ OŠETRENIE IRIS 532NM

PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / LASEROVÉ OŠETRENIE IRIS 532NM

LASEROVÝ PRÍSTROJ IRIS

IRIS je komplexné zariadenie, ktoré efektne rieši korekciu rozšírených cievok na tvári, krku, či dekolte, žiliek (metličiek) na nohách, bezpečne odstraňuje veľmi časté pigmentácie a výrazne rejuvenizuje pokožku tváre (fotoomladenie).

Vďaka použitiu inovatívnej technológie OPSL (Optical Pumped Semicon-ductor Laser), čo je najnovšia metóda diódovej amplifikácie, je životnosť a efektivita tohoto zariadenia významne vyššia v porovnaní s prístrojmi svojho druhu (napríklad existujúca DPSS metóda).

Vysoký pomer absorbcie energie so špecifickými vlnovými dĺžkami pro-dukovanými prístrojom IRIS v hemoglobíne a melaníne zabezpečuje efektívnu korekciu povrchových – jemnejších rozšírených cievok na tvári, väčších – hlbšie uložených žiliek na nohách (metličiek) a rôznych – veľmi častých pigmentácií kože.

Synergická kombinácia hlavíc prístroja s vlnovou dĺžkou 532nm a 940nm umožňuje riešiť množstvo kožných lézií a vykazuje vynikajúce výsledky pri korekcii melasmy a tónu pleti.

Žilky na nohách

Ošetrenie pavúčikovitých a sieťovito usporiadaných žiliek (metličiek) na dolných končatinách

Mnoho žien má často ťažkosti s viditeľnými žilkami na dolných končati-nách. Ošetrenie pomocou laseru s vlnovou dĺžkou 1064 nm americkej spoločnosti Palomar®, ponúka ich neinvazívnu metódu odstránenia – komfortne, bez rezov, bez injekcií a bez nutnosti upustiť od obvyklých činností.

Princíp spočíva v absorbcii laserových impulzov s presnou vlnovou dĺž-kou, po čom dochádza k uzavretiu viditeľných žiliek a ich následnému odumretiu a vymiznutiu. Laserové svetlo prechádza cez povrchovú vrst-vu kože a zasahuje len krvné cievy, takže nedochádza k nežiadúcim účinkom ako je napríklad vznik pigmentácií.

Laserové svetlo so špecifickou vlnovou dĺžkou 1064nm zahrieva krvné farbivo v nežiadúcich žilkách, čo spôsobí ich upchatie, degeneráciu a následné vymiznutie

Výsledkom je teda jednoduché a rýchle ošetrenie s minimálnym rizikom vzniku nežiadúcich účinkov a s veľmi krátkym až žiadnym stratovým časom pre pacienta. Počet potrebných ošetrení je 1-3 v intervale približne 1 mesiaca.
 
 
Výhody:
  • vynikajúce výsledky pri odstraňovaní pavúčikovitých a sieťovito usporiadaných žiliek (metličiek)
  • neivazívne ošetrenie (bez potreby rezov, injekcií a pod.)
  • krátka doba výkonu (menej ako 30 min)
  • minimálne nežiadúce účinky
  • minimálny stratový čas (bez nutnosti upustiť od obvyklých činností)
  • pohodlnosť ošetrenia, komfort pacienta
  • rôzna veľkosť ošetrovaného miesta
  • zdokonalené kontaktné chladenie, ktoré zaisťuje pohodlie a bezpečnosť

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky